O mnie

ja

Witam :)

Hity i kity to blog  pełny pomysłów, pięknych rzeczy oraz inspiracji na wnętrze. Uwielbiam gromadzić piękne rzeczy, mam do nich słabość i koło sklepów z dodatkami do wnętrz oraz z rzeczami dla dzieci nie umiem przejść obojętnie. Chętnie będę się z wami dzieliła moją radością z udanych zakupów. A jako, że jestem zakochaną żoną i mamą synka i córeczki, będzie też rodzinnie i dziecinnie 😉 Na moim blogu znajdziesz też opinie i recenzje na temat różnych produktów- dekoracji do domu, sprzętów domowych, gadżetów dla mam, produktów dla dzieci i zabawek. Zapraszam do lektury i komentowania. Rozgośćcie się u mnie.

 

Nie wyrażam zgodny na kopiowanie zdjęć z mojego bloga. Są to zdjęcia mojego autorstwa i są chronione prawami autorskimi.

 

Kontakt do mnie:
admin@hityikity.pl

 

FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

3 komentarze do “O mnie

 1. Dzień dobry.

  Z dużym zainteresowaniem zapoznałam się z Pani opiniami na temat różnych produktów na stronie „Hity i Kity”.

  Zwracam się do Pani z gorącą prośbą o podanie nazwy producenta lub importera STOLIKA SKANDYNAWSKIEGO DO KAWY zakupionego w Biedronce.
  Niestety z powodu niefortunnej pomyłki ze strony sklepu (miałam zamówiony i zarezerwowany ten stolik) nie udało mi się go kupic w grudniu 2016 r.
  Aktualnie, jak podaje strona internetowa Biedronki, nie jest on dostępny w sklepach Biedronka.
  Infolinia Biedronki nie umie udzielić mi iformacj dotyczącej dostawcy stolika ani też czy stoliki te będą jeszcze w ofercie Biedronki.
  Bardzo zależy mi na kupnie stolika ponieważ mam malutkie mieszkanie i jest on idelny do mojego wnętrza. Dla mnie również byłby to HIT :).

  Znając Producenta lub Importera tych stolików mogłabym zwrócić się bezpośrednio do nich w sprawie zakupu.

  Uprzejmie proszę o informację, za co będę Pani bardzo wdzięczna.

  Z poważaniem,
  Joanna. tel,: 512630110

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *