bambusowe akcesoria łazienkowe biedronka z biedronki przyborniki z drewna drewno biel z łazience

Bambusowe akcesoria łazienkowe- Biedronka

Lubię bambusowe dekoracje i dodatki. Gdy w Biedronce zobaczyłam bambusowe akcesoria łazienkowe, stwierdziłam, że to oferta akurat dla mnie. Od remontu łazienki mijają 2 lata a ja jeszcze nie kupiłam żadnych przyborników na umywalkę. 
Do wyboru były różne rzeczy z bambusa, mi potrzebny był kubek na szczoteczki, dozownik na mydło i mydelniczki. Za wszystko (4 szt.) zapłaciłam 30 zł. Te bambusowe akcesoria są z kolekcji Smukee – to fajna linia dekoracji do domu z Biedronki. A ponieważ moja łazienka to biel i drewno, takie bambusowe przyborniki wpasowały się idealnie.

 

bambusowe akcesoria łazienkowe z biedronki biedronka łazienka do łazienki drewno biel drewniane bambusowe-akcesoria-lazienkowe-biedronka-drewniane-organizer-do-lazienki-kubek-dozownik-na-mydlo-mydelniczka

bambusowe-akcesoria-lazienkowe-biedronka-z-biedroki-drewniane-lazienka-drewno-do-lazienki-przyborniki

Jednak po miesiącu używania mimo ładnego wyglądu, widzę też minusy. Na pojemnikach bardzo widać osad z wody i mydła. Są trudne do czyszczenia, przez te kąty proste ciężko dotrzeć w zakamarki. Niestety do zmywarki ich nie wrzucę ponieważ rozkleiłyby się. Myślałam, że są bardziej przygotowane do kontaktu z wodą, niestety od spodu pęcznieją i farbują umywalkę. Wiem, że takie przyborniki bambusowe można też kupić w Ikea. Zastanawiam się czy są lepszej jakości? Czy miałabym podobne problemy?

Jak wam się podoba moja drewniana łazienka?

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *