canpol- babies blogosfera produkty dla dzieci canpol

Blogosfera Canpol babies

 

Blogosfera Canpol babies to miejsce gdzie przy odrobinie szczęścia możemy dostać różne wspaniałe produkty dla dzieci i niemowląt do testowania. Można też zorganizować konkurs dla swoich czytelników, czyli dla WAS! :)

blogosfera canpol - babies blogosfera produkty dla dzieci canpol
W tym miesiącu Canpol ma do rozdania aż 30 zestawów butelek, smoczków ze słodką owieczką. Taki śliczny zestaw zachwyci na pewno każdego a kochana owieczka stanie się ulubioną maskotką naszego maleństwa.

 

canpol produkty dla dzieci butelka butelki owieczka z owieczką

 

Mam nadzieję, że dopisze mi szczęście i jeden zestaw trafi do mnie i mojej niuni. Córeczka bardzo by się ucieszyła bo uwielbia zwierzątka. A butelki baaardzo by nam się przydały bo po długim okresie karmienia piersią jesteśmy teraz na butelce. Oczywiście wrażeniami z testowania podzieliłabym się z Wami na blogu. Mam nadzieję, że tym razem się uda i Canpol przekona się, że w relacjach z testowania produktów jesteśmy  z córcią bardzo dobre. A może wy też macie ochotę spróbować swoich sił i zawalczyć o wartościowe produkty Canpol? Więcej o blogosferze możecie dowiedzieć się tu http://canpolbabies.com/pl/blogosfera

 

A jeśli chcecie zobaczyć jakie produkty Canpol już testowałyśmy w ramach Blogosfery, zapraszam na wpis tutaj.

 

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *