butelka antykolkowa

Butelka antykolkowa Tommee Tippee

Kompletując wyprawkę dla dzidziusia wiedziałam, że przyda się chociaż jedna butelka. Za namową koleżanek wybrałam butelkę antykolkową do karmienia Tommee Tippee o pojemności 150ml.

 

 

butelka antykolkowa

Tommee Tippee, tutaj 8,50 

 

Butelka dzięki rewolucyjnemu systemowi karmienia ma imitować matczyną pierś, ułatwiając łączenie karmienia piersią z karmieniem butelką. I z tym się zgodzę. Smoczek jest elastyczny i giętki, przypomina sutek matki. Cała butelka jest nieduża, poręczna i ładna! Jest również wyposażona w zawór antykolkowy co jest bardzo istotne przy malutkich dzidziusiach, które często cierpią z powodu kolki.

 

butelka tt

Butelka Tommee Tippee może być podgrzewana w mikrofalówce i zamrażana. Jest  wyprodukowana bez Bisfenolu- 0 BPA.  Jednakże z jakieś powodu córeczka nie chciała pić z tej butelki! Robiliśmy kilka podejść i kończyły się one niepowodzeniem. Butelkę innej firmy (Canpol) zaakceptowała od razu więc nie chodzi o fakt, że nie chciała w ogóle butelki.


butelka antykolkowa

butelka2

Denerwujące był też fakt, że smoczki do butelki TT rzadko gdzie dostępne są stacjonarnie, przynajmniej w moim mieście. Chcąc kupić smoczek w większym rozmiarze muszę go więc zamawiać przez internet. Do tego dochodzi jeszcze koszt przesyłki. Biorąc pod uwagę, że  zmiana smoczka niekoniecznie zachęci córeczkę do picia z butelki Tommee Tippee, nie wiem czy opłaca mi się ponosić ten koszt. Czy nie lepiej dokupić drugą butelkę z firmy, którą mała akceptuje? A jakie są wasze doświadczenia z korzystania z butelek? Jaką firmę polecacie?


Podobne wpisy:

Poduszka rogal do karmienia

Talerzyk podgrzewany dla niemowlaka


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *