filcowy kosz na zabawki do przechowywania szary biedronka z biedronki na drobiazgi

Filcowy kosz do przechowywania- Biedronka

Też tak macie na zakupach, że wracacie do domu z nieplanowanym zakupem, który okazał się niezmiernie potrzebny w momencie gdy go zobaczyliście? Jakiś czas temu wypatrzyłam w Biedronce duży, filcowy kosz do przechowywania. Szary, z białą deszczową chmurką. Tak mi się spodobał, że musiałam go kupić. Oczywiście tłumacząc sobie, że jest mi strasznie potrzebny :)

 

filcowy kosz na zabawki do przechowywania szary torba filc filcowa naturalny biedronka duży

Ale nie żałuję. Faktycznie okazał się bardzo przydatny. Od razu wpasował się w wystój salonu, w którym mam teraz dużo szarych dodatków. Fakturą idealnie pasuje do lnianych, szarych zasłon. Stwierdziłam, że świetnie nada się na zabawki córeczki, których zawsze trochę jest w salonie. Jest wygodny, ma uchwyty do przenoszenia. Z powodzeniem może służyć nawet jako torba na zakupy. Kosz jest całkiem duży, ma 43 cm x 30 cm. Kosztował 19,99 zł. Jest to na prawdę dobra cena, porównując ceny w internecie.

filcowy kosz torba do przechowywania na zabawki biedronka chmurka dla dzieci naturalny kropelki

filcowy kosz do przechowania ozdobny dekoracyjny na zabawki duża torba filc szary szara

 

Kosz świetnie sprawdzi sie także  w pokoju dziecięcym, jest wygodny bo szybko można do niego coś wrzucić i wyjmować. Nawet gdy stoi pusty, utrzymuje swój kształt, jest sztywny. Bardzo go lubimy.

 

filcowy kosz biedronka torba filcowa szara szary na zabawki drobiazgi do przechowania dekoracyjny

 

Dla porównania podobne kosze w internecie kosztują o wiele więcej. Więc jak następnym razem Biedronka będzie miała znowu w ofercie takie torby to wiedzcie, że opłaca się :)

 

filcowe kosze torby na zabawki do przechowywania dla dzieci szare naturalne pokój dziecięcy stylowe oryginalne  1. filcowa torba na zabawki tutaj, torba na zabawki dla chłopca tutaj, zestaw dwóch koszy filcowych tutaj, szary filcowy kosz tutaj, turkusowy kosz tutaj

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

2 komentarze do “Filcowy kosz do przechowywania- Biedronka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *