fotelik fotel biedronka piankowy lekki dla dziecka dzieci dziecięcy tani krzesełko

Fotel dla dziecka – czyli sofa z Biedronki

Gdy zaczęłam się ostatnio zastanawiać jaki fotel dla dziecka kupić córeczce, jak na zawołanie, z odpowiednią ofertą wyskoczyła Biedronka. Tydzień temu pojawiły się piankowe foteliki dla dzieci. Nie chodzi mi oczywiście o fotelik samochodowy, lecz o fotel domowy, w którym córcia może wygodnie się rozsiąść aby obejrzeć bajkę lub pooglądać książeczkę. 

 




Mieliśmy już jeden fotelik dziecięcy z Biedronki w kształcie zwierzątka. Kupiłam go synkowi, gdy był mały i służył zarówno jemu jak i teraz naszej córeczce, czyli w sumie ok. 6 lat. Był to fotelik kubełkowy, składany na płasko, więc po złożeniu zajmował malutko miejsca. Nawet w tym roku widziałam te foteliki w Biedronce. Dopiero ostatnio córka pomogła dokończyć mu żywota i musiałam zacząć szukać nowego fotelika.

fotelik2

 

Miałam kilka typów nowego fotelika. Pierwszy to fotel Poang z Ikea. Miniaturka fotela dla dorosłych. Pasowałby nam do wystroju salonu i reszty mebli. Jednak miałam obawy co do utrzymania w czystości jasnej tapicerki. Fotel jest fajnie amortyzowany, ugina się pod ciężarem dziecka jakby był lekko bujany. Ma wysokie oparcie, więc dziecko może wygodnie oprzeć główkę. Jednak ilekroć sadzaliśmy w Ikea córkę na tym foteliku, nie była zadowolona. Nie wiem czemu, ale nie zyskał jej przychylności.

 

fotelik dla dziecka dziecięcy fotel biedronka ikea poang z biedronki ikei

 

Kolejnym typem był fotel uszak lub fotelik w stylu retro. Czyli mini wersja foteli dla dorosłych, które bardzo mi się podobają. Totalnie się w nich zakochałam, ale ta cena…Na razie odpuściłam, ale coś czuję, że powrócę jeszcze do tego tematu.

 

fotel dla dziecka dzieci fotelik dziecięcy ikea retro prl uszak drewniany tapicerka pikowany krzesło

1. Szary fotel- tutaj 2. Fotel krzesło retro- tutaj 3. Miętowy fotel- tutaj 4. Fotel pudrowy róż- tutaj

 

Na koniec mój ostatni typ, czyli fotelik typu sofa. Miękki, lekki, w całości z pianki. Oglądałam je w internecie, ceny zaczynają się od 70 zł do nawet 190 zł. Z wyglądu nie zachwycają tak jak uszaki, ale wyobrażałam sobie, że są bardzo wygodne dla dziecka, które może usadowić się wygodnie. Akurat w tamtym tygodniu w Biedronce były w ofercie takie fotele w cenie 59,00 zł. Do wyboru trzy wersje kolorystyczne- szary, różowy i błękitny. Wzór w gwiazdki i chmurki. Ja kupiłam szary w gwiazdki. Córa od razu nim zachwycona. Ogromnym plusem jest zdejmowana do prania tapicerka na suwak. Z minusów- oparcie jest krótkie i córka nie może oprzeć główki. Fotelik nie jest też tak stabilny jak bym chciała, może dlatego, że nie jest niczym usztywniany i jest bardzo lekki. Ale za tą cenę, nie żałuję zakupu.

 

fotel dla dziecka fotelik dziecięcy dla dzieci gwiazdki szary biedronka wygodny modny piankowy sofa pufa

gazetka Biedronka „Świat Malucha”

 

fotel dla dziecka dzieci dziecięcy fotelik biedronka krzesełko szary modny tani oferta

insta

 

A jakie fotele mają wasze maluchy?

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

3 komentarze do “Fotel dla dziecka – czyli sofa z Biedronki

    • Dokładnie! Ja też chciałabym dla siebie taki wygodny fotel w którym bym się rozsiadła ale niestety miejsca brak :(

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *