le-petit-marseillais-kosmetyki-morskie-za-darmo-morza srodziemnego-

Le Petit Marseillais – kosmetyki morskie

Firma Le Petit Marseillais, której jestem ambasadorką, zrobiła mi przed świętami miłą niespodziankę. Dostałam prezent, pięknie opakowany, a w nim kosmetyki morskie do testowania. Sprawiło mi to dużą radość bo lubię dostawać prezenty, a kosmetyków u kobiety nigdy dość. 

 

le petit marseillais kosmetyki morskie seria morska morze śródziemne martwe testowanie za darmo

 

Słyszałam już jakie cenne właściwości mają kosmetyki z Morza Martwego, ale nowa seria morska Le Petit Marseillais to kosmetyki wzbogacone składnikami z Morza Śródziemnego. Składniki te to biała glinka, algi morskie, minerały i oligoelementy. Nadają one nie tylko piękny zapach skórze, ale też odżywiają i nawilżają ją. Skóra po prysznicu jest miękka i nawilżona, efekt jest natychmiastowy. Zapach jest delikatny, subtelny, ale rześki jak morska bryza. Co mi się bardzo podoba- skóra pachnie delikatnie i pięknie cały dzień. Dlatego, od jakiegoś czasu używam wyłącznie żelów pod prysznic Le Petit Marseillais, bo tylko po nich skóra pięknie pachnie cały dzień.
W paczce były następujące produkty: krem do mycia z białą glinką i algami oraz balsam do ciała z algami morskimi i oligoelementami. Krem do mycia ma taką konsystencję jak lubię, jest kremowy, bardzo łatwo się rozprowadza, nie jest rzadki. Ma delikatny zapach świeżości. Jest bardzo wydajny. Balsam do ciała ma podobny zapach i natychmiastowo nawilża skórę. Szybko się wchłania i nie lepi się.

 

le-petit-marseillais-kosmetyki-morskie-za-darmo-morza srodziemnego-

le petit marseillais kosmetyki z morza śródziemnego seria morska morskie

 

A wy lubicie kosmetyki Le Petit Marseillais? Używaliście ich?

 

Zobacz także: Le Petit Marseillais- żele pod prysznic

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

2 komentarze do “Le Petit Marseillais – kosmetyki morskie

  1. Nigdy nie używałam kosmetyków tej marki, ale słyszałam o nich sporo dobrego :)
    Zadbaj o interpunkcję. Naprawdę zapamiętanie, że przed „bo, że, ale, ponieważ, gdyż, żeby” stawiamy przecinek nie jest trudne 😉
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *