lusterko do obserwacji dziecka w podróży besafe be safe

Lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie BeSafe

Lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie BeSafe to rzecz, którą kupiłam po pierwszej podróży samochodem z córeczką, gdy ciągle odwracałam się do tyłu, żeby sprawdzać co u niej, czy wszystko w porządku, czy śpi? Wydawało mi się niezbędnym gadżetem. Czy jestem zadowolona? Warto?

 


 

Lusterko przyda się każdemu rodzicowi z dzieckiem, które jeździ jeszcze tyłem do kierunku jazdy.  Widzimy wtedy co porabia nasz maluch, czy wszystko w porządku, czy nie zapowiada się płacz. Lusterko BeSafe jest montowane na dowolnym zagłówku tylnego fotela za pomocą regulowanego paska z klamrą. Zamontowanie i zdemontowanie lusterka to kwestia minuty. Widok na córcię po zamontowaniu lusterka miałam następujący:


 

 

lusterko do obserwacji dziecka w podróży besafe be safe


 

 

Jak widzicie, ledwo widać buzię malutkiej. Przyznam, że byliśmy z mężem trochę rozczarowani. Myślałam, że niunia będzie lepiej widoczna. Lusterko zmniejsza obraz. Ja, jako osoba z wadą wzroku, muszę się mocno przyglądać, żeby coś w nim zobaczyć. Mądry Polak po szkodzie i dopiero po zakupie owego lusterka zaczęłam szukać opinii w internecie i niestety mamy na forach internetowych odradzały lusterko do samochodu BeSafe i Abakus:/ Żeby nie było- lusterko spełnia po części swoją rolę, widzimy mniej więcej co porabia nasz maluszek, gdzie mu upadł smoczek itp. Ale obraz w lusterku jest pomniejszony i niewyraźny i buzi dziecka dokładnie nie widać. Muszę się dobrze przyjrzeć, żeby zobaczyć czy młoda śpi czy też oczyska ma otwarte.

Takie lusterko do samochodu ma nam posłużyć dość długo- przynajmniej rok więc moim zdaniem lepiej kupić coś droższego i lepszego. Pokażę kilka lusterek, które z tego co wyczytałam miały dobre opinie i były polecane przez innych rodziców. Zastanawiam się czy nie wymienić naszego lusterka na któreś z poniższych ale córcia ma już pół roku więc nie wiem  czy jest teraz sens.

 

 

 

lusterko do samochodu do obserwacji dziecka

lusterko Benbat panda, tutaj

 

lusterko do obserwacji dziecka w samochodzie w podróży

lusterko Benbat lew, tutaj

 

lusterko besafe do obserwacji do samochodu

lusterko Taf Toys, tutaj

 

lusterko do samochodu

lusterko luca, tutaj

 

lusterko besafe do obserwacji

lusterko Benbat, tutaj

 

A wy używacie lusterko do obserwacji dziecka w podróży? chętnie posłucham waszych opinii.


Podobne wpisy:

Nebulizator dla dzieci- jaki?

Zawieszki dla niemowląt Lamaze

 


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *