mata edukacyjna skip hop

Mata Edukacyjna Skip Hop Treetop

Mata edukacyjna to taki produkt dla dzieci, który każdy niemowlaczek powinien mieć. My mieliśmy nawet dwie maty ale jedna okazała się kitem (opiszę ją w wolnej chwili) a druga hitem, który służy nam ciągle. Ten hit to mata edukacyjna Skip Hop- Treetop Friends.

 mata skip hop

mata edukacyjna Skip Hop- Treetop Friends,np. tutaj

 

Mata ma średnicę 90 cm a wysokość 48 cm czyli trochę większą niż inne maty, co jest plusem. Jest miękka i dość gruba. Kolory są wesołe ale stonowane. Nie jest pstrokata i przebodźcowana jak inne maty. Z wyglądu na żywo jest po prostu prześliczna jak w sumie wszystkie produkty tej marki. My zakochaliśmy się w niej od pierwszego wejrzenia a córeczka ją uwielbia! W komplecie jest 5 zawieszek zwierzątek, które można przymocować w dowolnych 13 miejscach. Zawieszki mają praktyczne zapinki dzięki czemu można je też przypiąć do fotelika lub wózka i zabrać ze sobą na spacer czy w podróż.

 

mata edukacyjna skip hop sowa ptaszek wiewiórka

mata edukacyjna skip hop treetop

 

mata edukacyjna skip hop treetop firends

 

mata edukacyjna skip hop treetop

 

Co robią zabawki zawieszki na macie? Zawieszka sowa jest grzechotką, wiewiórka piszczałką, ptaszek ćwierka i ma drewniany gryzaczek (hit u nas), drugi jest grzechotką a jabłuszko jest lusterkiem. Zawieszki są prześliczne.

W dolnej części maty znajduje się kwiatek piszczałka, szeleszczące listki i odpinane lustereczko. Pałąki są stabilnie i mocno mocowane (w przeciwieństwie do naszej drugiej maty) i są elastyczne. Nasza córeczka uwielbia je przyciągać do siebie a potem puszczać patrząc jak zwierzątka podskakują. Do maty dołączona jest także poduszeczka rogal Tummy Time, która jest bardzo przydatnym produktem niemowlęcym. Przydaje się podczas leżenia na pleckach, szczególnie dla ulewających dzieci, żeby główkę miały nieco wyżej. Pomaga także leżeć na brzuszku.

 

poduszka rogal tummy time

 

mata edukacyjna skip hop treetop

 

Powierzchnia maty nie jest śliska co jest bardzo ważne! Nasza poprzednia mata była śliska przez co córeczka nie mogła leżeć na brzuszku, rączki jej się rozjeżdżały. Ślizgała się na niej. Dopiero dzięki tej macie nauczyła się podnosić wysoko główkę. Chcąc dosięgać do zabawek nauczyła się obracać na boli a w końcu nauczyła się przewrotów na brzuszek.

 


 

Jeśli moja opinia ci się podobała i uważasz ją za przydatną, miło mi będzie jeśli klikniesz Lubię to.


Podobne wpisy:

Mata edukacyjna Fisher Price

Zabawki Smily Play dla niemowlaka


 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *