nivea creme care mleczko oczyszczające twarz demakijaż oczu twarzy nawilżające

Nivea Creme Care – mleczko oczyszczające

Nivea Creme Care to kolejny produkt Nivea, który miałam przyjemność przetestować. Jest to mleczko oczyszczające, zapobiegające wysuszeniu skóry. Zapraszam na recenzję.

 

nivea care mleczko do demakijażu twarzy oczu nawilżające oczyszczające

Nivea Care, mleczko, takie

 

nivea care creme mleczko oczyszczające twarz demakijaż oczu twarzy nawilżające

 

Opis producenta:

 

nivea care creme mleczko oczyszczające twarz do demakijażu oczu twarzy nawilżające

 

Moja opinia:

Mleczko ma znajomy zapach kremu Nivea, który zapewne każdy dobrze zna. Konsystencja typowego mleczka, łatwo się rozsmarowuje na twarzy. Nie szypie w oczy więc możemy nim wykonać demakijaż oczu. Ma działania oczyszczające i faktycznie widać, że oczyszcza twarz z makijażu i drobnych zanieczyszczeń. Ale szczerze powiem, że nie mam uczucia, że moja skóra jest dogłębnie oczyszczona. Być może to kwestia przyzwyczajenia do płynów micelarnych, których używam ich od kilku lat. Skóra pozostaje za to dobrze nawilżona, brak mi takiego uczucia po użyciu micela. Fajnym rozwiązaniem będzie jednoczesne używanie płynu micelarnego i mleczka. Mleczko jest wydajne a cena przyjazna dla portfela (12-15 zł).

A wy czego najchętniej używacie do skóry twarzy?







Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

6 komentarzy do “Nivea Creme Care – mleczko oczyszczające

  1. Ostatnio szukałam takiego mleczka i moje oko zatrzymało się na tym z Nivea. Zastanawiałam się nad kupnem, ale miałam też pare pytań, które wstrzymały mnie od decyzji. Ty tym postem odpowiedziałaś mi na nie i za to Ci dziękuję! :) Już wiem, co będzie moim zakupem.

  2. Sama mam to mleczko i jest po prostu mega. Miałam problem z takim mleczkiem i od dwóch miesięcy używam tego polecam wszystkim. Ogólnie lubię produkty z nivei

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *