beco baby butterfly 2 carrier ergonomic nosidełko nosidło dla niemowląt dzieci starszych

Beco baby Butterfly 2 -ergonomiczne nosidełko

Ponieważ na blogu były już dwa wpisy o nosidełkach dla niemowląt, postanowiłam kontynuować temat i pokazać Wam nasz kolejny nabytek- nosidełko ergonomiczne Beco baby Buttefly 2. Tym bardziej, że po kilku miesiącach używania jestem nim zachwycona.

 

beco baby nosidełko dla niemowląt starszych dzieci miękkie ergonomiczne

Beco baby ergonomic baby carrier Butterfly 2
Jeśli nie czytaliście poprzednich wpisów o nosidełkach to zapraszam tu i tu. Nasze nosidełko Ergobaby służy teraz córeczce koleżanki. A że my bez nosidełka żyć nie potrafimy zaczęłam rozglądać się za nowym, większym. Tym bardziej, że to było akurat przed wakacjami a mieliśmy zaplanowane liczne wycieczki turystyczne. Kusiła mnie Tula Toddler, jednak akurat nie było wzoru, w którym bym się zakochała. Potem zachwyciły mnie nosidełka Madame Googoo i pewnie bym się zdecydowała na któreś, gdyby akurat nie trafiła się inna okazja. Koleżanka wracająca zza granicy przywiozła 2 nosidełka ergonomiczne firmy Beco Baby. Upolowała je na wyprzedaży w super cenie. Jedno z przeznaczeniem dla swojego synka, a drugie dla kogoś ze swoich znajomych. Nie zastanawiałam się długo i tak model Butterfly 2 trafił do nas. Jest to brązowe – czekoladowe nosidło we wzór kwiatowy. 

Nosidełko jest miękkie i ergonomiczne. Świetnie przemyślane i bezpieczne dzięki podwójnie zapinanym klamrom.  Nasz model przeznaczony jest dla dzieci od 3,5 kg do 20 kg. Na początku przymierzając córcię przeraziłam się, że jest za małe! Mimo, że niunia waży 10,5 kg to nijak nie mogłam zapiąć klamerek, panel kończył się w połowie pleców. Na szczęście producent dołącza obrazkową instrukcję obsługi i płytę cd z instruktażem, dzięki czemu dowiedziałam się co powinnam poprawić i jak wsadzić dziecko. Bo jednak do Beco baby wsadza się dziecko troszkę inaczej niż do Ergobaby. Gdy już wszystko poprawiłam i włożyłam ponownie córeczkę, byłam zachwycona. Jak wygodnie! W ogóle nie czuć ciężaru dziecka! Nosidełko sprawdziło się świetnie, muszę przyznać, że nosiło mi się małą nawet wygodniej niż w Ergobaby.

 

beco baby butterfly 2 carrier ergonomic nosidełko nosidło dla niemowląt dzieci starszych

 

Nosidło ma odpinany kapturek w przeciwieństwie do Ergobaby. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie bo kapturek z Ergobaby ciągle wyłaził z kieszonki i musiałam go tysiąc razy poprawiać. Jedyne co mi w Beco baby przeszkadza to dodatkowy wzmocniony pas materiału, który po założeniu nosidełka znajduje się na naszej klatce piersiowej i oddziela nas od dziecka. W ciepłe letnie dni, był dla mnie jak dodatkowa warstwa ubrania, było nam obu za gorąco. Myślałam, że nowe nosidełko będzie większe niż Ergobaby ale jednak okazały się bardzo podobne. Długość panelu jest co prawda dłuższa niż w Ergobaby ale szerokość panelu taka sama- ok. 25 cm.

 

ergo baby ergonomiczne nosidełka dla dzieci niemowląt nosidła ergonomic carrier wzór fason model

beco baby nosidełka ergonomiczne dla dzieci starszych nosidła dla niemowląt turystyczne butterfly 2 model wzór kwiatowy

 

A wy mieliście styczność z nosidełkami Beco baby?

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *