opaska informacyjna identyfikacyjna na rączkę dla dziecka na rękę silikonowa rossmann identyfikator z numerem telefonu

Opaska informacyjna identyfikacyjna dla dziecka

Opaska informacyjna czyli infoband to bardzo ważny i praktyczny gadżet dla dziecka. Szczególnie teraz w sezonie wakacyjno-letnim, gdy często wyjeżdżamy w nieznane miejsca i wszędzie jest tłum ludzi. W obcym mieście, na plaży, na festynie… Ruchliwe dziecko może zniknąć nam z oczu w sekundę. Wiem co mówię.

 

Ja byłam takim ruchliwym dzieckiem, które gubiło się bez przerwy. Gdy na zakupach mama na chwilę puściła moją rękę, już mnie nie było! Potem stałam jak sierotka i płakałam bo nie wiedziałam, w którą stronę iść. Wtedy nikt nie pomyślał o takich opaskach. Ba! W tamtym czasach (lata 80-te) nawet nikt telefonu komórkowego nie miał, żeby nawet nr telefonu do rodzica z takiej opaski się przydał.Na opasce wpisujemy ważne dane dziecka- np. imię, numer telefonu do rodziców i zapinamy na rękę dziecka. Opaska informacyjna jest wielokrotnego użytku, można ją zakładać i zdejmować kiedy chcemy dzięki praktycznemu zapięciu. Jest też wodoodporna, po kąpieli w morzu nic im się nie stało ani nic nie starło. Ja takie opaski identyfikacyjne dla dzieci kupiłam już w zeszłe wakacje w Rossmannie, kosztowały ok. 2,5 zł. Po sezonie dokupiłam jeszcze kilka bo były przecenione na 0,25 zł i rozdałam dzieciom znajomych.

 

opaska informacyjna identyfikacyjna na rączkę dla dziecka na rękę silikonowa identyfikator z numerem telefonu

opaska informacyjna identyfikacyjna na rączkę dla dziecka na rękę silikonowa identyfikator z numerem telefonu

 

W tym roku opaski dla dzieci zrobiły się bardzo popularne więc są łatwiej dostępne. A ogromny wybór wzorów sprawi, że każde dziecko chętnie będzie ją nosiło bo wybierze sobie taką, jaka mu się najbardziej podoba. Może to być opaska materiałowa,  silikonowa lub taka jaką my mamy czyli silikonowy plastik.

 

opaska na rękę dla dziecka informacyjna identyfikacyjna infoband silikonowa niezgubka

 

opaski informacyjne identyfikator dla dziecka na rączkę na rękę infoband rossmann

opaska identyfikator: motylki tutaj, pszczółki tutaj, rybki tutaj, dinozaury tutaj

opaska dla dziecka na telefon z danymi dziecka niezgubka silikonowa plastikowa na rączkę

opaski silikonowe np. tutaj

 

Mam nadzieję oczywiście, że taki identyfikator na rączkę nigdy nie okaże się u Was przydatny. Ale lepiej mieć taki gadżet w domu. Tym bardziej, że majątku nie kosztuje a może zaoszczędzić nam i dziecku dużo stresu.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

11 komentarzy do “Opaska informacyjna identyfikacyjna dla dziecka

 1. Masz Rację Kochana taka bransoletka gdy jesteśmy w dużym tlumieb np nad morzem przyda się, my będziemy spokojniejsze że Nasze dzieci mają bransoletkę z numerem tel :)
  Niedługo u mnie recenzja powyższego gadżetu.
  Buziaki Kochana :*

  • Zajrzę na pewno. Trzeba robić takie wpisy bo dużo rodziców nie wie, że są takie przydatne gadżety.

 2. Mamy te sylikonowe, które przedstawiłaś na zdjęciu. Dzieciaki noszą baaardzo chętnie, bo są w ich ulubionych kolorach. Na szczęście jeszcze się nie przydały!

 3. taka opaska to świetne rozwiązaniem. nie daj boże, gdyby się maleństwo zgubiło- jest większe prawdopodobieństwo szybkiego odszukania :)

 4. Bardzo fajny pomysł z taką opaską! Popieram oczywiście i całą inicjatywę z rozdaniem opasek dla dzieci znajomych :) mały gadżet, a może naprawdę wiele zdziałać!
  Pozdrawiam cieplutko, KINGA na Wieszaku :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *