organizer pojemnik plastikowy przybornik na kosmetyki przyprawy łazienkowy Pepco z przegródkami

Organizer pojemnik na kosmetyki- Pepco

Ciągły bałagan w kosmetykach do makijażu doprowadzał mnie do szału. Kosmetyczka, choć duża i pakowna nie miała żadnych przegródek więc wszystko się ze sobą mieszało. Długo szukałam jakiegoś pomysłu jak praktycznie i wygodnie przechowywać kosmetyki. Tym bardziej, że trzymam je w szufladzie w łazience więc wszelkie szkatułki z małymi szufladkami odpadały. Aż przypadkowo wypatrzyłam w Pepco plastikowy pojemnik organizer na kosmetyki. 

 

 

organizer pojemnik przybornik łazienkowy na kosmetyki do makijażu na przyprawy plastikowy z przegródkami

 

organizer na kosmetyki z pepco z biedronki plastikowy przybornik szkatułka na przyprawy 

Moje przyborniki kosztowały 7,99zł/szt. i miały wewnątrz przegródki. Stwierdziłam, że taki organizer będzie idealny do przechowywania kosmetyków do makijażu. Nie myliłam się, pojemnik okazał się super. Dzięki przegródkom osobno leżą cienie do oczu, pudry i podkłady, pędzle. Wszystko ma swoje miejsce i jest łatwo dostępne. Pojemnik jest plastikowy więc łatwo można go umyć, więc nie ma obaw – świetnie sprawdzi się jako łazienkowy.

 

organizer pojemnik plastikowy przybornik na kosmetyki przyprawy łazienkowy Pepco z przegródkami

 

Zachwycona dokupiłam jeszcze drugi taki przybornik z przeznaczeniem na kuchenny. Świetnie sprawdził się jako pojemnik na przyprawy! Wreszcie w szufladzie kuchennej też zapanował porządek.

 

organizer pojemnik na przyprawy kuchenny plastikowy

 

Organizery są dostępne w różnych rozmiarach, w wersji z przegródkami i bez, z pokrywkami lub bez. Zanim znalazłam przybornik, który sprawdził się u mnie zastanawiałam się nad innymi, które odpadły jednak ze względu na to, że nie mieściły się w łazienkowej szufladzie. Jeśli ktoś trzyma kosmetyki w pokoju to fajnym pomysłem są plastikowe szufladki, które można było niedawno dostać w Biedronce za ok. 17 zł. Takie pudełka z szufladkami są bardzo pojemne. Ostatnio widziałam je jeszcze w mojej Biedronce.  Nie są jednak zbyt dekoracyjne. Co jakiś czas w Biedronce bywają też przezroczyste organizery na kosmetyki ale u mnie okazały się niewypałem. Są małe, niewiele się w nich mieści. W Pepco natomiast można dostać szkatułki na biżuterię z szufladkami. Kosztują niewiele, są z grubej tektury i mają ładne skandynawskie wzory a są pojemne i wygodne. Świetnie sprawdzą się również jako organizery na kosmetyki.

 

 

organizer-organizery-na-kosmetyki-pepco-biedronka-pojemniki-pudełka do przechowywania biedronka kosmetyków szkatułka z szufladkami przegródkami

1. Biedronka 17 zł 2. Pepco 19,99 zł 3. Biedronka 8-10 zł

 

pepco-kosmetyczki z szufladkami na biżuterię szkatułki

Pepco

 

A wy macie jakieś sprawdzone sposoby na przechowywanie kosmetyków? Co się u was sprawdziło?

 

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

5 komentarzy do “Organizer pojemnik na kosmetyki- Pepco

  1. Ostatnio kupiliśmy komodę z ikei, która ma podniszony blat, a tam… lustro i mała półeczka. Niezbyt pojemna, ale całość może robić za toaletkę. Wystarczy blat zamknąć i mamy zwykłą komodę. Resztę kosmetyków trzymam poki co w kuferku, ale taki gadżet był fajny jak robiłam makijaże i ciągle musiałam z kosmetykami gdzieś biegać. Teraz tylko zajmuje miejsce. Muszę popatrzeć za takimi organizerami!

  2. Plastikowe komódki mam – trzymam tam koronki i inne gadżety krawieckie.
    Tekturową szkatułkę również – pomieściła moją biżuterię, jest także bardzo ładna wizualnie.
    Kosmetyki do makijażu trzymam w kosmetyczce z Biedronki, sprawdza się super.
    Uwielbiam wszelkie organizery, wszystko w porządku i ładzie:):) dlatego Twój organizer również uważam za świetny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *