poduszka chmurka poduszki chmurki chmura

Poduszka chmurka – czyli Ikea dla dzieci

Poduszka chmurka zauroczyła mnie od razu gdy tylko ją zobaczyłam. A było to w Ikea, bo tam poduszki chmurki można kupić. Miłością zapałała do niej też córeczka, co nas cieszy bo z myślą o niej kupiliśmy poduchę. A synek domaga się teraz swojej poduszki chmurki.

 

poduszka chmurka poduszki chmurki chmury ikea dla dzieci przytulanki dekoracje pokoju dziecięcego

 

Teraz się zastanawiam jak ja mogłam tych poduszek wcześniej nie widzieć. A bywamy w Ikei kiedy tylko mamy okazję (niestety nie tak często jak byśmy chcieli bo dzieli nas kawał drogi) i tekstylia dla dzieci zawsze oglądam. Poduszka jest idealna dla dziecka, bardzo milutka i przyjemna w dotyku i niesamowicie mięciutka. Jak przytulanka. Córcia uwielbia się do niej tulić albo dłubać jej w oczach. Buzia chmurki jest miło uśmiechnięta. Poduszka jest nie tylko praktyczna (można się o nią wygodnie oprzeć) ale stanowi też element dekoracyjny pokoju dziecięcego. Jest duuża – 59 cm x 34 cm. A cena- 24,99 zł, na prawdę niewysoka jak za tak świetną jakość i niewątpliwą urodę owej chmurki.

 

ch1

chm

chmur

DSC05463

DSC05466

 

W internecie można kupić też ręcznie szyte czyli handmade poduszki chmury. Niektóre są na prawdę śliczne. Ceny wyższe niż naszej poduszki z Ikea ale za to dostępne w różnych kolorach. Jeśli ktoś umie szyć to samemu też może wyczarować takie chmurki. W internecie można znaleźć wykrój i tutorial jak uszyć poduszkę chmurkę. Będzie wtedy na pewno niepowtarzalna. Ja czasami żałuję, że nie mam takich zdolności. Ale i tak nasza chmura z Ikea podoba mi się najbardziej.

 Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

6 komentarzy do “Poduszka chmurka – czyli Ikea dla dzieci

  1. Ja żałuję że kupiłam handmade, materiały średniej jakości, po prostu wycięta dresowka, zszyta, nawet nie obrobiona… 45zł plus wysyłka… Sama miałam sobie uszyć za te pieniądze przynajmniej 5. Ta z Ikei super :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *