porcelana Ćmielów dla dzieci komplet naczyń zestaw porcelany ćmielowska porcelana

Porcelana Ćmielów dla dzieci

Porcelana Ćmielów dla dzieci to świetny pomysł na prezent dla dziecka. Porcelana z Ćmielowa to bowiem znana i ceniona marka na całym świecie. Znacie ją?

 

porcelana ćmielów logo od spodu oryginalna ćmielowska porcelana

 

Porcelana z Ćmielowa nawiązuje do tradycyjnych fasonów zastawy stołowej łącząc je z nowoczesnością. Produkty są zadbane w każdym detalu gdyż są ręcznie wykonane i ręcznie zdobione. Czyli takie współczesne „handmade”. A z ciekawostek dodam, że klasyczny i tradycyjny „Ćmielów” słynie z historycznych zestawów porcelany, które trafiają do monarchów i głów państw na całym świecie. Jako, że mieszkam blisko Ćmielowa, czuję się w obowiązku,  w ramach lokalnego patriotyzmu, opisać nasze porcelanowe zestawy naczyń, które dzieci dostały w prezencie od rodziny.

 

Posiadamy w domu dwa komplety naczyń dla dzieci. Jeden to komplet Calineczka, w kolorze zielonego jabłuszka. Składa się z miseczki, talerzyka, kubka i kieliszka na jajeczko.

 

porcelana Ćmielów dla dzieci komplet naczyń zestaw porcelany ćmielowska porcelana

porcelana ćmielów komplet porcelanowy dla dziecka zestaw obiadowy dla dzieci miseczka talerzyk kubek jajko kwiatuszki nowoczesny kształt

porcelana-cmielow-zastawa-obiadowa-cmielowska-kieliszek-na-jajeczko-dla-dziecka

porcelana-cmielow-miseczka-dla-dzieci-dla-dziecka-podstawka-na-jajko

porcelana-cmielow-zestaw-obiadowy-dla-dzieci-dzieciecy-komplet

 

Drugi zestaw ma trochę bardziej nowoczesne wzornictwo. Miseczki w obu zestawach mają fajnie pofalowane brzegi i wypukłe fale na talerzykach. Super jest to, że można zamówić zestaw w imieniem dziecka. Komplet składa się z talerzyka, miseczki, kubeczka i podstawki na jajko. Ceny takich zestawów to ok. 80 zł więc wydaje mi się, że porównywalnie do kompletów naczyń innych firm.


porcelana-cmielow-miseczka-talerzyk-kubek-dla-dzieci-komplet-obiadowy

porcelana-dla-dziecka-talerzyk-kolorowy-dzieciecy-cmielowska

 

Zanim synek zaczął korzystać ze swojego zestawu minęło sporo czasu. Ćmielowska porcelana jest bowiem ciężka, gruba i bałam się, że potłucze to wszystko. Dlatego na początku korzystaliśmy wyłącznie z lekkich zestawów naczyń dla dzieci z melaminy np. Canpol i Skip Hop. Kolorowe wzornictwo tych firm też bardziej przemawiało do takiego malucha. Jednak niewątpliwe takie zastawy obiadowe z porcelany są eleganckie i będą fajnym prezentem. Teraz syn wprost uwielbia swój zestaw obiadowy! Chyba dlatego, że jest sygnowany jego imieniem.

 

A niedawno do naszej kolekcji dołączył kwadratowy kubek w stylu retro z „maluchem”. Również z ćmielowskiej porcelany.

porcelana ćmielów zestaw obiadowy dla dzieci z porcelany porcelanowy komplet

 

 
Podobne wpisy:

Zestaw naczyń Skip Hop

Talerzyk podgrzewany dla dziecka- hit

Naczynia dla dzieci w muffinki

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

2 komentarze do “Porcelana Ćmielów dla dzieci

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *