kolacja przy świecach

Romantyczna kolacja walentynkowa we dwoje

Romantyczna kolacja to ważna część udanego wieczoru walentynkowego. Zdradzę wam moje pomysły na ten romantyczny wieczór. Zobaczcie jak wygląda to u nas.

 

romantyczna kolacja walentynkowa dla dwojga

 

Romantyczna kolacja to fajny i przyjemny pomysł na spędzenie Walentynek z ukochaną osobą. Niektórzy nie obchodzą Walentynek bo: to święto dla małolatów, to amerykańskie, to kiczowate, bo (i tu najczęściej słyszany argument) miłość trzeba okazywać na co dzień a nie od święta. Po części się z tym zgadzam i sama jakoś hucznie nie świętuję ale akurat kolację i tak zjeść trzeba więc może być ona przy okazji walentynkowa.

My mamy z mężem jedną tradycję walentynkową. Zawsze podrzucamy sobie po kryjomu kartkę z wyznaniem miłości. Ja ją znajduję np. w chlebaku, na poduszce gdy się budzę lub w torebce gdy w sklepie wyciągam portfel. Mąż znajduje ją w pudełku śniadaniowym gdy w pracy ma przerwę. Kartki zawsze są z misiami. W ten sposób mamy już niezłą kolekcję takich kartek. Taka to nasza mała tradycja i w ten sposób obchodzimy Walentynki.

Jeśli Walentynki wypadają na tygodniu gdy pracujemy i nie ma czasu na śniadanie do łóżka to wtedy pozostaje walentynkowa kolacja. Nakrywam ładnie stół czerwonym obrusem, zapalam świece (uwielbiam świeczki zapachowe Ikea). Robi się tak nastrojowo i przytulnie. Jeśli ugotujecie do tego coś pysznego…pamiętajcie, że nawet zwykłe danie podane w odpowiedniej formie robi wrażenie. Ja na kolację zrobię pizzę z ciasta francuskiego w kształcie serca. Jest na prawdę łatwa i szybka do zrobienia a efekt rewelacyjny. Robi wrażenie!

 

romantyczna-kolacja-pizza-walentynkowa-we-dwoje-w-kształcie-serca

 

Do kolacji lubimy napić się czerwonego wina. Teraz jak dzieci są małe a ja nie mogę pić alkoholu, pijemy wino bezalkoholowe. Nie, nie smakuje jak pikollo czy kompot owocowy. Smakuje jak normalne wino, jest na prawdę bardzo dobre. Możecie o nim przeczytać recenzję tutaj.

 

wino bezalkoholowe czerwone różowe piotr i paweł

 

Zazwyczaj nie dajemy sobie żadnych prezentów ani upominków. Ale przypadkowo wypatrzyłam w sklepie spinki do koszuli, mojej drugiej połówce się na pewno przydadzą a do tego są takie urocze. Myślę, że taki drobny upominek sprawi mu przyjemność i kupiłabym je nawet jakby Walentynek nie było!

 

prezent na walentynki dla niego chłopaka spinki do mankietów

 

Romantyczna kolacja walentynkowa spinki do mankietów na prezent dla niego na walentynki i love my wife

spinki do mankietów, tutaj

 

 

A wy obchodzicie Walentynki? Czy coś planujecie na ten dzień?

 

 

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *