śniadanie do łóżka stolik śniadaniowy lidl

Stolik śniadaniowy czy stolik pod laptop? – Lidl

Śniadanie do łóżka to super pomysł na to aby miły poranek trwał dłużej. Niezbędnym gadżetem będzie tu stolik do łóżka. W dzisiejszym wpisie przedstawię stolik śniadaniowy z Lidla.

 

 

 

stolik-sniadaniowy-taca-sniadaniowa-skladany-lidl-biedronka-stolik-pod-laptop-na-laptopa

stolik śniadaniowy, Lidl 45 zł

 

A może by tak popracować przy laptopie nie wychodząc z łóżka? Ten wpis tak właśnie postanowiłam napisać. A do napisania tego wpisu natchnął mnie stolik śniadaniowy, który niedawno kupiłam w Lidlu. Pełni również funkcję stolika pod laptop. Taki mały stoliczek a okazał się taki niezastąpiony.

 

stolik-sniadaniowy-stoliczek-do-lozka-skladany-taca-sniadaniowa-stolik-na-laptopa

śniadanie do łóżka stolik śniadaniowy stolik pod laptopa

 

Drewniany, ładny i praktyczny! Bo nie dość, że dzięki niemu częściej dostaję kawę do łóżka to świetnie sprawdził się też jako stolik pod laptop. Czasem fajnie jest tak w wolne dni dłużej poleżeć w łóżku, zjeść w nim śniadanie czy napić się kawy i pooglądać telewizję lub napisać nowy wpis na bloga nie ruszając się z ciepłego łóżka. No i nie muszę ryzykować, że kubek z kawą czy herbatą się przewróci. Kiedyś nie lubiłam śniadań w łóżku bo wydawało mi się to niewygodne, do tego te okruszki na prześcieradle. Ale raz na jakiś czas fajnie jest zaserwować sobie śniadanie do łóżka lub zrobić taką niespodziankę naszej drugiej połówce.

 

sniadanie-do-lozka-stolik-na-sniadanie-stoliczek-sniadaniowy

stolik-sniadaniowy-sniadanie-do-lozka-stolik-na-laptop-stoliczek-skladany-na-sniadanie

stolik-sniadaniowy-czy-stolik-pod-laptop-sniadanie-do-lozka

 

Stolik jest bambusowy, ma uchwyty i składane nóżki więc może posłużyć też jako taca. Wymiary blatu to 64 cm x 24 cm. Jest około dwa razy do roku w ofercie Lidla, cena jest bardzo dobra. Podobne stoliki śniadaniowe pojawiają się w ofercie Biedronki, jednak nie są tak ładne.

A wy jadacie czasem śniadanka w łóżku? :)

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

5 komentarzy do “Stolik śniadaniowy czy stolik pod laptop? – Lidl

  1. Widziałam podobny stolik w Pepco i był chyba o połowę tańszy – 20 zł o ile dobrze pamiętam :) I też się do niego przymierzam! Ale to może skutkować tym, że już w ogóle nie będę wyłazić z łóżka…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *