testowanie produktów darmowych bezpłatne próbki wypróbuj testuj streetcom

Testowanie produktów -Streetcom Smakowita Pajda

Kurier mnie dziś odwiedził i przyniósł dużą paczkę od Streetcom. Czeka mnie testowanie produktów! Co było w środku? Zobaczcie sami.


testowanie produktów darmowych bezpłatne próbki wypróbuj testuj streetcom

 

W paczce było aż 18 opakowań Smakowitej Pajdy. Oczywiście są to darmowe produkty do testowania. Smakowita Pajda to roślinny smalec w dwóch wariantach smakowych- ziołowym i prażonej cebulki z jabłkami. Smakuje jak normalny smalec ale jest zdrowszy i mniej kaloryczny. Taki fit smalec : ) Skład jest dobry, nie ma konserwantów i chemii a na to w naszym domu zwracamy dużą uwagę. Na początku byłam sceptycznie nastawiona, no bo jak to? Smalec roślinny? Ale po spróbowaniu przepadłam. Jest przepyszny! Z resztą całej mojej rodzinie i przyjaciołom smakował.

 

testowanie produktow

 

A wy lubicie testowanie produktów za darmo? Jeśli chcecie dostawać bezpłatne produkty do wypróbowania to zachęcam do zarejestrowania się w Streetcom tutaj. Więcej o tej agencji pisałam tu. Teraz szykuje się kampania papierosów elektronicznych i żeli pod prysznic. Nie czekajcie tylko zakładajcie konto, wypełnijcie ankiety i bierzcie udział w testowaniu darmowych produktów. Według mnie warto.

 


 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

2 komentarze do “Testowanie produktów -Streetcom Smakowita Pajda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *