talerzyk podgrzewany, utrzymujący ciepło, termiczny

Talerzyk podgrzewany dla dzieci

Ponieważ moja córeczka za chwilę skończy 6 miesięcy, jesteśmy na etapie rozszerzania diety. Zaopatruję się więc w różne miseczki, talerzyki, łyżeczki. Jednym z produktów dla dzieci który koniecznie chciałam mieć był talerzyk podgrzewany dla dzieci czyli utrzymujący ciepło posiłku.

 

 

miseczka podgrzewana

talerzyk podgrzewany Reer, Ceneo 22,96 zł

 

Talerzyk podgrzewany został wyprodukowany przez niemiecką firmę Reer. Co ważne został wyprodukowany bez szkodliwych ftalanów i BPA. Talerzyk- miseczka posiada podwójne dno, składa się z dwóch części: górnej, na której nakładamy posiłek i dolnej, do której wlewamy gorącą wodę. Woda delikatnie podgrzewa talerzyk, dzięki czemu jest on ciepły przez dłuższy czas a zupka czy obiadek nie stygnie tak szybko. Taki termiczny talerzyk sprawia, że dziecko będzie mogło zjeść posiłek w dostosowanym do niego tempie. Miseczka posiada także od spodu gumę antypoślizgową, dzięki czemu nie będzie jeździła po całym stoliku. Na plus jest także spora pojemność miseczki- 500 ml i to że można ją myć w zmywarce. Miseczka ma ok. 21 cm a samo wgłębienie 16 cm. Można ją kupić na Allegro (ok.29 zł) ale przez Ceneo np. tutaj jest znacznie taniej (ok. 22 zł).

 

talerzyk podgrzewany, utrzymujący ciepło, termiczny

 

talerzyk podgrzewany, utrzymujący ciepło, termiczny

 

My dopiero zaczęliśmy rozszerzanie diety więc córeczka powolutku poznaje różne smaki. Dopiero uczy się jeść i połykać coś innego poza mlekiem a że je niechętnie więc zjedzenie 3-4 łyżeczek zupki czy przecieru czasem zajmuje jej 20 minut. Jedzonko szybko robiło się zimne więc czasem musiałam tą malutką porcyjkę podgrzewać 2-3 razy. Denerwowało mnie to więc wydawało mi się, że talerzyk podgrzewany to świetny produkt dla dzieci. I nie pomyliłam się. Miseczka po nalaniu gorącej wody świetnie podgrzewała zupkę, która cały czas była ciepła. Więc nawet gdy karmienie się przedłużało, zupka nie stygła tak szybko. Nie jest może zbyt piękna ale bardzo praktyczna. Z całego serca polecam ten produkt wszystkim mamom. Opisując na blogu hity i kity, mogę z całą pewnością stwierdzić, że to prawdziwy HIT.

 

 

talerzyk podgrzewany, utrzymujący ciepło, termiczny

 

 


Podobne wpisy:

Laktator Medela

Inhalator dla dzieci Miś

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

5 komentarzy do “Talerzyk podgrzewany dla dzieci

  1. Jeśli mam być szczera, to jeszcze o czymś takim nie słyszałam, ale po przeczytaniu postu z pewnością mogę stwierdzić, że jest to absolutnie przydatna rzeczy, warto wydać pare groszy, ażeby ułatwić życie sobie i jednocześnie małej pociechy! Blog świetny bez dwóch zdań, tak trzymaj! :)

  2. W tej chwili mam 30 lat i osobiście miałam taki talerzyk. Jest to bardzo fajny gadżet bo nie trzeba co kilka minut dziecku podgrzewać jedzonka :-) właśnie czegoś takiego szukam dla mojej córki.

    • Talerzyk służył nam bardzo intensywnie przez pół roku. Używany nawet 2 razy dziennie, spisał się na medal. Teraz używamy go sporadycznie ale zdecydowanie warto. Był bardzo przydatny i nie do zdarcia.

  3. A ja polecam talerzyk i miseczkę w kształcie „łezki” https://www.bibabu.pl/zestaw-dla-maluchow-tiny.html. Jak dziecko je np. zupkę, to łatwiej jest mu „wygarnąć” ostatki z tej „węższej” części łezki. Poza tym i talerzyk i miseczka mają gumę na dole która zapobiega ślizganiu się naczynia po stole. Trzeba tylko uważać, bo u nas ze względu na częste mycie talerzyka w zmywarce ta guma się odkleiła .. :/ Od tego czasu miseczkę myję tylko ręcznie i dobrze się trzyma pomimo tego, że zestaw używamy juz drugi rok :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *