bebetto luca wózek głęboko-spacerowy 2w1 3w1 na białym stelażu kolor capuccino beż szary

Wózek Bebetto Luca -nim nawet na Rysy wjadę

Bebetto Luca to wózek głęboko-spacerowy 2w1, który sprawdził się u nas doskonale. Po 10 miesiącach użytkowania, pora na recenzję. Może komuś, kto się waha przed zakupem, pomoże podjąć decyzję?

 

Bebetto Luca wpadł mi w oko od razu gdy jeszcze w ciąży zaczęłam rozglądać się za wózkiem. Gdy zobaczyłam jak prezentuje się na białym stelażu, wiedziałam, że to ten właściwy. Opinii na jego temat w internecie było jeszcze wtedy niewiele. Ale miała go moja dobra koleżanka i zachwalała pod niebiosa. Wybraliśmy kolor beżowy melanż. Teraz, po 10 miesiącach użytkowania podoba mi się nadal tak samo. I nadal wygląda jak nowy, mimo intensywnego używania.

 

bebetto luca biały stelaż beżowy melanż beż capuccino na białym stelażu wózek głęboki gondola

 

Gondola jest jedną z większych na rynku- ma 79 cm. Ma fajną funkcję regulacji oparcia- korzystaliśmy z niej gdy córcia na spacerze budziła się i zaczynała buntować, że chce więcej widzieć a była jeszcze za mała na spacerówkę. Przyda się także przy dzidziusiu ulewającym- główka jest wtedy lekko wyżej. Buda jest bardzo duża- świetnie chroni przed słońcem i jest rozsuwana- ma siateczkę wentylacyjną (w lecie bardzo przydatna opcja). W zimie gondolę można tak zabudować, że rewelacyjnie chroni przed zimnem i wiatrem, a my w gondoli przejeździliśmy calutką zimę. Stelaż ma świetną amortyzację, wózek jest zwrotny i mięciutki i podbija się niesamowicie łatwo. Dzięki temu dziecka nie wytrzęsie nawet na kocich łbach. Wjechanie lub zjechanie z krawężnika nie wymaga żadnego wysiłku. Właściwie to wózek sam wskakuje na krawężnik. A miałam okazję wypróbować już twarde wózki, bez takiej amortyzacji (x lander x pulse, Mutsy Evo) i wjechanie na krawężnik wymagało dużego nacisku na wózek. Wersja głęboka jest na prawdę świetna i tak wygodna, że córeczka jeździła w niej aż 9 miesięcy (jest dużą dziewczynką a mieściła się bez problemu). Nie musicie się zatem obawiać, że dziecko szybko wyrośnie z gondoli.

bebetto luca wentylowana gondola wózek głęboki 2w1

bebetto luca wózek głęboko-spacerowy 2w1 3w1 na białym stelażu kolor capuccino beż szary

 

Na wózek można za pomocą adapterów wpiąć fotelik samochodowy. Nie muszę chyba nikogo przekonywać, że to niesamowita wygodna gdy jedziemy autem na zakupy. Foteliki firmowe, które można kupić w zestawie 3w1 nie zachwyciły nas jednak jakością. Zdecydowaliśmy się na wózek w wersji 2w1 a wygodny, bezpieczny i ładny fotelik Cybex Aton dokupiliśmy osobno.

 

bebetto luca wózek 3w1 fotelik samochodowy cybex aton wpinany na stelaż adaptery

 

W końcu przyszła wiosna i przesiedliśmy się do spacerówki. Zazwyczaj spacerówki z wózków 2w1 to wielkie kolubryny. Ale Bebetto, mimo, że też duży i ciężki, wygląda na prawdę zgrabnie i sportowo. Buda od spacerówki jest duża, nawet parasolka przeciwsłoneczna nie będzie nam potrzebna. Ma oczywiście regulowane oparcie, regulowany podnóżek, ładną wkładkę dla młodszych dzieci. Siedzisko jest duże i obszerne, nawet pulchniutkie dzieci zmieszczą się spokojnie. W zimie taki wózek spacerowy sprawdziłby się świetnie bo jest masywny, dobrze zabudowany i ochroni dziecko przed wiatrem. Duże pompowane koła na śniegu również są bezkonkurencyjne. Jednak wnoszenie takiej ciężkiej spacerówki (14 kg) na 3 piętro, podczas, gdy córka też jest coraz cięższa… Dlatego zdecydowaliśmy się kupić nową mniejszą i lżejszą spacerówkę a do tej z Bebetto może wrócimy w zimie…

 

bebetto luca wózek spacerowy spacerówka beżowa wygodna dla dziecka najlepsza

 

A wy byliście zadowoleni ze swoich wózków? A może ktoś również miał Bebetto? Jestem ciekawa czy podziela moją opinie.

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

4 komentarze do “Wózek Bebetto Luca -nim nawet na Rysy wjadę

  1. Bardzo mi się podobają wózki tego typu, nasz Branoecco również ma taką sztywną gondole, sporą i pompowane koła, rownieź uważam, że nie miałybyproblemów w górach, dodatkowo podoba mi się mufka dla rodzica, ekstra dodatek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *