muzyczne centrum aktywności smily play zabawki dla niemowląt stoliczek edukacyjny stojak

Zabawki Smily Play Muzyczne Centrum Aktywności

 Moja córeczka jest już na tyle aktywna, że mata edukacyjna i karuzelka nad łóżeczko przestały jej wystarczać, a że nie umie jeszcze sama siedzieć, postanowiłam kupić zabawkę, którą będzie mogła się bawić na leżąco. Padło na stojak gimnastyczny i stolik edukacyjny w jednym czyli Muzyczne Centrum Aktywności 3w1 bo zabawki Smily Play dla niemowląt mają pozytywne opinie i dobrą jakość.

 

 

 

Do zakupu przekonało mnie to, że Muzyczne Centrum to zestaw 3w1. Rośnie wraz z dzieckiem bo można ustawić w trzech pozycjach-leżącej, siedzącej i stojącej więc posłuży dłuugo. Poza tym zabawki Smily Play mają dobre opinie ze względu na jakość i mogę to potwierdzić. Porównując zabawki różnych firm (Smily Play, Chicco, Little Tikes, Fisher Price), w tej grupie cenowej, Smily Play jest najlepiej wyposażona, ma najwięcej funkcji. Zabawka jest na prawdę porządnie wykonana, ze świetnej jakości materiałów.

stolik edukacyjny stojak gimnatyczny muzyczne centrum aktywności zabawki smily play


Każdy przycisk wydaje dźwięki lub wygrywa melodyjki. Posiada też świecące elementy. Na zabawce znajduje się walec obrotowy z grzechotką, świecące przyciski księżyca, gwiazdki i kokardki, okienko z motylkiem, muzyczny kwiatuszek, obracany i terkoczący podczas zabawy, muzyczna książeczka oraz wiszące zabawki zawieszki. Zabawka posiada dwustopniową regulację głośności jednak z przykrością muszę stwierdzić, że ustawiając zabawkę na poziom najcichszy i tak jest ona stanowczo za głośna! Musiałam zakleić głośniki taśmą klejącą. Kolejnym minusem jest to, że córeczka leżąc pod zabawką dosięga jedynie do wiszących zawieszek. Do reszty zabawek nie ma szans, żeby dziecko w pozycji leżącej dosięgnęło. Powoduje to frustracje u mojej niuni, która wyciąga rączki a mimo to nie może dotknąć kolorowych przycisków. W efekcie dopiero gdy córeczka nauczy się siedzieć, będzie mogła sama bawić się grającymi i świecącymi przyciskami.


stolik edukacyjny stojak gimnastyczny zabawki smily play muzyczne centrum aktywności

Tu na próbę córeczka w pozycji siedzącej. O wiele lepiej, buzia zadowolona.


stolik edukacyjny stojak gimnastyczny zabawki smily play muzyczne centrum aktywności


Gdyby zabawka nie była taka głośna i gdyby można było obniżyć panel dźwiękowy tak aby dziecko leżące do niego dosięgało, uznałabym tą zabawkę za hit.Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
FacebookGoogle+PinterestTwitterPodziel się

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *